ΔΡΥΑΝΙΣΤΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 2-1

Σάββατο 17 Δεκεμβρίου 2011

Με ελλείψεις και σήμερα η ομάδα του ΕΘΝΙΚΟΥ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ αγωνίστηκε και αντιμετώπισε την πολύ καλή ομάδα της Δρυάνιστας και ηττήθηκε με 2-1.
ΠΡΩΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Η ομάδα του ΕΘΝΙΚΟΥ δέχτηκε πολύ γρήγορα γκόλ στο 3ο λεπτό του αγώνα  απο αδράνεια της άμυνας σε κτύπημα κόρνερ.Στη συνέχεια προσπάθησε να ανατρέψει το σκόρ, έχασε δύο καλές... ευκαιρίες, αλλά δέν ευτύχησε να πετύχει γκόλ , ενώ η τοπική ομάδα στην δεύτερη ευκαιρία της πέτυχε το 2-0.
ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ:Ανήκε ολοκληρωτικά στη φιλοξενούμενη ομάδα, η οποία πέτυχε γκόλ στο 75 λεπτό του αγώνα και έκανε το 2-1, πίεσε πάρα πολύ την γηπεδούχο ομάδα, αλλά λίγο η τύχη, λίγο ο αέρας επέτρεψαν να γίνει η ισοφάριση και το σκ΄΄ορ παρέμεινε στο 2-1.