ΕΘΝΙΚΟΣ Ν ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ - ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΓΟΝΕΩΝ ΤΩΝ ΝΕΑΡΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

ΠΡΟΣ: ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ
ΓΟΝΕΩΝ ΤΩΝ ΝΕΑΡΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

Εμείς που υπογράφουμε αυτό το κείμενο, γονείς νεαρών ποδοσφαιριστών που αγωνίζονται στην αντρική ομάδα του Εθνικού Νέου Κεραμιδίου, διαμαρτυρόμαστε εντόνως για τους λόγους που παρακάτω θα αναλύσουμε:
1.Στηρίζουμε και όλοι μας είμαστε δίπλα στα....

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 0-1 Κόκκινες κάρτες "απόγνωσης" - Απόφαση να μη συνεχίσει ο Νίκος Γκουλής στην ομάδα της Κατερίνης

Με τους τρεις υπερπολύτιμους βαθμούς στις αποσκευές επιστρέφει από την Πιερία ο Απόλλων, ο οποίος «δραπέτευσε» από το «Δημοτικό Στάδιο Κατερίνης» με 1-0 (πρώτο «διπλό» στο πρωτάθλημα) για την 7η αγωνιστική της Football League, χάρις σε εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Κατσίκη στην εκπνοή του πρώτου ημιχρόνου.
Αναγνωριστικό ήταν το παιχνίδι στα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης, με τους ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων να προσπαθούν να βρουν τα…

Το ίδιο έργο σε επανάληψη και απο το 0-2 του πρώτου ημιχρόνου σε 3-2 η ήττα του Εθνικού Ν.Κεραμιδίου, απο τον Δία Αγ.Δημητρίου , ΣΤΗΝ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ Β ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ

Καλό ποδόσφαιρο στο πρώτο ημίχρονο απο τους παίκτες της φιλοξενούμενης ομάδος δέν αρκούσε να συνεχίσουν το σερί των νικών του Εθνικού Ν. Κεραμιδιού, αφού προηγήθηκαν με 0-2, αλλά ΄δεν μπόρεσαν να κρατήσουν το αποτέλεσμα στο δεύτερο ημίχρονο εκεί που η τύχη, η ...