ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ ΚΑΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ 15 2 2011

Τρίτη 15 Φεβρουαρίου 2011 | 0 σχόλια

Τρίτη 15 Φεβρουαρίου 2011

Βάνιας Κορωνίδης - ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΕΜΜΙΣΘΩΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ ΤΗΣ ΠΑΕ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥ

Την Πέμπτη 10 Φεβρουαρίου υπεύθυνος του ρεπορτάζ του  Πιερικού από το 1972 δέχτηκα αναίτια επίθεση από τον προπονητή κ. Σταύρο Διαμαντόπουλο φραστική αρχικά  και στη συνέχεια προσπάθησε και να ...

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ Μεγάλη νίκη με σκορ 0 - 1 επί της Καλαμαριάς

Τρίτη 15 Φεβρουαρίου 2011 Αθλητισμός
Για την 16η αγωνιστική του πρωταθλήματος της ΕΠΣ Μακεδονίας
Πολύ καλός καιρός, πολύ καλή διαιτησία, πολύ καλό ...

"Άγγελος παραμονής" ο Κομβολίδης Α.Ε. ΠΟΝΤΊΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 2 - 1

Με πρωταγωνιστή και σκόρερ τον Άγγελο Κομβολίδη που σημείωσε τα δυο τέρματα η Α.Ε. Ποντίων σημείωσε χθες το απόγευμα σπουδαία νίκη στο Α' ΔΑΚ Κατερίνης επί του Αετού Σκύδρας με 2 - 1 τέρματα και "ανάσανε" βαθμολογικά.
Στο πρώτο ημίχρονο οι φιλοξενούμενοι "πατούσαν" καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο και δημιούργησαν δυο ευκαιρίες για να πάρουν το προβάδισμα, όμως στην επανάληψη όμως οι Κατερινιώτες "ανέβασαν ...