ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΦΩΚΙΚΟΣ 3-1 Εύκολη επικράτηση μετά απο καλή εμφάνιση

Δευτέρα 15 Απριλίου 2013 | 0 σχόλια

Δευτέρα 15 Απριλίου 2013
Εύκολη νίκη πήρε η ομάδα της Κατερίνης κόντρα σε αυτή της Άμφισσας, σκοράροντας μάλιστα τρία τέρματα παρά το γεγονός ότι αποχώρησε από τον Πιερικό ο πρώτος σκόρερ του ως τώρα στο πρωτάθλημα.
Φαίνεται πως ο ...

ΠΗΡΕ ΤΗ ΝΙΚΗ Ο ΕΘΝΙΚΟΣ Ν ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΜΕ ΣΚΟΡ 3-2 ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΩ ΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ ΣΩΘΗΚΕ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Κυριακή 14 Απριλίου 2013
Χωρίς άγχος  οι πιτσιρικάδες του Εθνικού Ν Κεραμιδίου, έπαιξαν καλό ποδόσφαιρο προηγήθηκαν  νωρίς στο πρώτο ημίχρονο 1-0 με γκόλ του Σταθακόπουλου, αλλά δέν εκμεταλλεύτηκαν τις πολλές και κλασικές ευκαρίες να γίνει το σκόρ μεγάλο.
Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα του Αγιάννη προσπάθησ ενα πετύχει γκόλ, ισοφάρισε το παιγνίδι, αλλά οι μικροί του Εθνικού, αμέσως ....